Jesteś wDam pracę

Dam pracę


Praca - Głuchowo pracownik gospodarczy

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Praca - Głuchowo sortowacz

Otto Polska Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej o numerze wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 2590 obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Sortowacz

Opiekunka 2 dni Skórzewo

Poszukuję opiekunki dla 2-letniej dziewczynki w Skórzewie. Praca na 2 dni w tygodniu od 7.30 do 17.30 bez dodatkowych obowiązków (jedynie opieka nad dzieckiem).

Szukam opiekunki

Pilnie poszukuję odpowiedzialnej opiekunki dla dwóch córek - 4 i 11 lat. Opieka miałaby polegać na odprowadzaniu i przyprowadzaniu młodszej do/z przedszkola w Dąbrówce (ul.

Sprzątanie, pomoc domowa

Szukam osoby zainteresowanej sprzątaniem oraz pomocą w innych czynnościach związanych z prowadzeniem domu. Dopiewiec, tel. 695 780 483.

Praca pół etatu dowóz części samochodowych

Poszukiwany pracownik na pół etatu do rozwożenia części samochodowych. Praca codziennie od pn - sob od ok. 6 do 10 rano. Najlepiej emeryt lub rencista.

Szukam nauczyciela j. angielskiego

Witam
Szukam nauczyciela j. angielskiego dla osoby dorosłej która nigdy nie uczyła się angielskiego . Zależy mi na zajęciach w godzinach przedpołudniowych w poniedziałek i środa

Szukam opiekunki

Poszukuję odpowiedzialnej i dyspozycyjnej osoby do opieki nad dzieckiem. Praca w wymiarze 1/2 etatu - odbieranie dziecka z przedszkola plus ew. opieka całodzienna w przypadku choroby.

Kierowca kat B do 3,5t

Zakłady Mięsne w Dopiewie poszukują kierowców.

Oferujemy stabilne zatrudnienie oraz dobre warunki pracy.

Kasjerka

Poszukujemy osoby do pracy w kasie na basenie, od pon. do pt. w godz. od 14 do 20. Wszelkie informację można uzyskać pod nr. tel. 609-222-432 do godz. 16.

Pracownik produkcji od zaraz

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na ter

Umawianie spotkań - praca

Umawianie spotkań
Stawka za h 8-13 zł
Wymagania:
• umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane

Szukam opiekunki dla rocznego dziecka

Szukam opiekunki dla rocznego chłopca. Praca w niepełnym wymiarze godzinowym od początku października.

Ogłoszenia Skorzewo.pl | Skórzewo koło Poznania

Gmina Dopiewo @ Social Media

Komentarze