Eurobus nowy rozkład jazdy


Data publikacji 31.08.2009 20:59 Eurobus nowy rozkład jazdy RSS

Na stronie firmy Eurobus pojawił się nowy rozkład jazdy.

Na mapce na stronie www Eurobus niestety znajduje się tylko część przystanków.

Strona www z rozkładem: www.euro-bus.pl

Nie miałem jeszcze okazji jechać eurobusem - jak kształtują się ceny biletów?

Z Dąbrówki do Skórzewa kosztował do niedawna 2 zł, a z Dąbrówki do Poznania 3,50 zł ale czy tyle nadal kosztuje nie jestem pewien.

Portret użytkownika sprayspot

ze Skórzewa do Poznania 3 zł - chyba, że teraz we wrześniu ceny zmienili.

Jak to rozumieć że bilet w eurobusie z palędzia do dopiewa kosztuje 3.50 a to zaledwie 3 przystanki natomiast z palędzia do poznania cena też 3.50

Portret użytkownika Andrius

Od listopada Eurobus wprowadził nowy rozkład. Przejazd z Dąbrówki na Ogrody to już 4 złote a nie wspomnę o tym, że jeżdżą rzadziej. Wygląda na to, że będzie to nomen omen "rozkład" firmy.

Dzięki Andrius za uaktualnienie wątku.

Widać, że problem komunikacji publicznej jest coraz bardziej dotkliwy dla mieszkańców. Dziś nadeszła odpowiedź Wójta w tej sprawie, ale konkretów żadnych jedynie rozmowy i wstępne przymiarki.

Od 2 listopada oprócz tego, że zmienił się rozkład jazdy eurobusów to na dodatek ceny przejazdu wzrosły, aż o 50gr więc "podróż" z dopiewa do Poznania kosztuje 5zl. Ceny idą w górę, a komfort jazdy nie ulega zmianie:] Wspólczuje tym, ktorym nie pasuje rozklad jazdy 108 i sa zmuszeni do korzystania z eurobusow.

Portret użytkownika Andrius

Cena przejazdu z Dąbrówki co prawda spadła do 3,50 zł ale z Ogrodów ostatni bus odjeżdża o 21:30. Niestety nowy rozkład jazdy niesie jeszcze gorsze wiadomości. Dla osób, które muszą wracać późno zostanie już tylko linia 108. Czas chyba najwyższy żeby komunikacją gminną tak na poważnie zajął się Wójt bo mimo że na duże dofinansowanie linii 108 nie mamy co liczyć, to za chwilę obudzimy się bez żadnej alternatywy dla samochodu. Ideałem jest sytuacja kiedy możemy wybierać: jedziemy samochodem lub pociągiem albo czekamy na 108.

Zdzwią się ci, którzy będą chcieli sprawdzić rozkład jazdy euro busów w Internecie gdyż adres internetowy euro-bus.pl nie działa, a dokładniej właściciel nie opłacił rocznego abonamentu i tym samym ktoś inny ten adres przejął.

Z pewnych żródeł dowiedziałem się że właściciel firmy handlowo-usługowej Eurobus sp.z o.o ma poważne kłopoty finansowe.Prowadzenie działalności usługowej w którą trzeba dokładać stało się nierentowne.Znacznie spadło zainteresowanie samymi kursami,które wielokrotnie wykonywały tzw.puste przebiegi.

Portret użytkownika Andrius

Szczerze mówiąc czegoś tu, łagodnie mówiąc, nie rozumiem. Jak to możliwe, że w 2007 roku, kiedy wprowadziłem się do Dąbrówki opłacało się jeździć. Kursy co 15 minut i cena niższa. Teraz mimo wzrostu mieszkańców w Gminie (nie każdy jeżdzi samochodem), nagle to już się nie opłaca ?
Ekonomia rodem z lat minionych Smile
Rozumiem, że te puste kursy to były pewnie około 7:00 kiedy ludzie jeżdżą do pracy a młodzież do szkoły.
Mam prośbę o uściślenie tych "pewnych żródeł".

weź pod uwagę że w 2007 busy jeździły bez kas fiskalnych i stawały tam gdzie się machnęło ręką , potem były kasy i jazda tylko na przystanki a to wszystko kosztuje Smile a do tego znajdzie się zawsze kilku życzliwych co świnie gdzieś podłożą bo interes za dobrze się kula i rachunek ekonomiczny leży na łopatkach Smile

Adres www z rozkładem: www.euro-bus.pl już chyba mocno nieaktualny.

Strona tej firmy nie działa już od kilku miesięcy. Dziwi mnie bardzo takie podejście - w dzisiejszych czasach to raczej kpina.

Ja dziś potrzebowałem na szybko znaleźć rozkład busów i dupa, na szybko znalazłem jakieś stare skany plus nie działającą stronę Sad

Ogłoszenia Skorzewo.pl | Skórzewo koło Poznania

Komentarze