Jesteś wForum / Dąbrówka / Paznokcie żelowe

Paznokcie żelowe


Molka - Data publikacji 12.05.2011 11:38 Paznokcie żelowe RSS


Kosmetyczka godna polecenia

Witam serdecznie,

Czy któraś z Pań mogłaby polecić mi jakąś dobrą kosmetyczkę która robi paznokcie żelowe na własnej płytce lub na tipsie? Ważne żeby była w okolicach Dąbrówki i robiła solidnie Smile.

w centrum fryzjerstwa i kosmetyki w Skórzewie nad Bankiem. Ja zawsze byłam zadowolona jak zakładałam i uzupełniałam tipsy. Podaję telefon 061 894 64 27

Polecam salon La Cara na Poznańskiej żelów nie robię ale polecam manicure shellak! Rewelacja 2 tyg pazurki bez skazy no i nie niszczy płytki tak jak żele nawet kosmetyczka mi tak doradziła.Fajne kobietki tam pracują byłam na zabiegach na buzię a mam problemową i jestem zadowolona.Mają stronkę więc można zajrzeć.

Dziękuję za informacje. Ile trzymają się te paznokcie i jaki jest ich koszt? Może jeszcze któraś z Pań może polecić jakąś kosmetyczkę? Czy ktoś korzystał z takich usług w nowym salonie nad pocztą w Dąbrówce?

Założenie chyba 70 zł, uzupełnienie 50 zł, chyba że ceny się zmieniły. Ja byłam o tyle zadowolona, że tipsy skutecznie się utrzymywały aż do uzupełnienia

Korzystałam ostatnio z nowego salonu kosmetycznego Sensivo koło apteki w Skórzewie i jestem zadowolona. Nie robiłam jednak paznokci żelowych.
Cennik jest na ich stronie internetowej.

kosmetyka w tym paznokcie są w Aurorze na piętrze.

Polecam kosmetyczkę z Dąbrówki - dojeżdża do klienta lub zaprasza do siebie, robi paznokcie żelowe! Asia - tel.501-55-55-10!

Również polecam kosmetyczkę Asię z Dąbrówki, korzystam z jej usług regularnie - również żele, jestem zadowolona. Z Asią zawsze można dopasować dogodny termin, a fakt, że dojeżdża do klientki jest super wygodny dla osób z małymi dziećmi.

A możesz napisać ile kosztują żele u Asi z Dąbrówki i czy się trzymają do następnego uzupełniania, czy się nie zapowietrzają itp... Z góry dzięki

Żele u Asi kosztują 50zł + ewentualny dojazd. I mnie się trzymają.

Witam,

Wykonuję usługi kosmetyczne z dojazdem do Klientki. W ofercie: manicure (także hybrydowy - shellac), żele, pedicure pielęgnacyjny, henna ,woskowanie.
Zapraszam do skorzystania z usług Panie mieszkające w Dąbrówce, Dąbrowie, Skórzewie, Palędziu, Zakrzewie (dojazd gratis). Inne miejscowości – koszt dojazdu ustalany indywidualnie.

Serdecznie zapraszam
Asia, tel. 501 555 510

Ja robię paznokcie w Skórzewie nad bankiem i jestem bardzo zadowolona. Zarówno Gosia i Monika robią je super. POLECAM!!!

witamy. Bardzo dziękujemy za miłe komentarze i zarazem informujemy, ze salon nie miesci sie juz nad bankiem SGB a na ul. Biedronki 61 na os.Makowym w Skórzewie. Pozdrawiamy i zapraszamy Smile

Ogłoszenia Skorzewo.pl | Skórzewo koło Poznania

Komentarze