Jesteś wGaleria Mallwowa

Galeria Mallwowa


Co nowego w galerii Mallwowej?

Witam serdecznie,
mysle o tym , aby wynajać lokal w Galerii Mallwowej i prowadzic tam dzialalnosc. Pierwszym z moich pomysłow jest salonik manicure i pedicure ( jestem kosmetyczka). Drugi to stoisko- wyspa (mysle ze taka powierzchnia wystarczy), albo rowniez lokal w ktorym chcialabym sprzedawac herbaty i kawy na wage.

Znaki drogowe kontra Piotr i Paweł

Witam,
Chciałabym sie zapytać kto wpadł na genialny pomysł i zrobił wjazd do galerii malwowej ze skozrewa?

Fabryka Formy

Witajcie,
Czy ma ktoś może jakieś informacje na temat powstania w Skórzewie Fabryki Formy?
Na stronie FF cały czas widnieje informacja że będzie otwarta w Galerii Mallwowa ale doszły mnie słuchy że rozwiązali z galerią umowę.

Empik w Skórzewie

28 sierpnia zainauguruje działalność Empik w Skórzewie. Salon o powierzchni ponad 150 m2, zlokalizowany przy ulicy Malwowej 162, to drugi sklep w nowym dla sieci formacie. To koncept dedykowany mniejszym miejscowościom bądź osiedlom w większych aglomeracjach.

Mallwowa - kiedy otwarcie?

Czy ktoś może orientuje się, kiedy w końcu będzie otwarta Mallwowa?
Jadąc ostatnio samochodem widziałam reklamę Rossmana - zapraszamy do G.Mallwowa.

Pies - przyjacielem człowieka - Galeria Dąbrówka

10.03.2013 (niedziela) zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia Galerii Dąbrówka, w której Stowarzyszenie SOS Beagle przeprowadza akcję adopcyjną swoich podopiecznych. W programie dnia przewidziane atrakcje dla dzieci (konkurs rysunkowy, malowanie twarzy). Zbierane są też fundusze na pomoc podopiecznym stowarzyszenia. Dodatkowo na stoisku z karmą dla psów i kotów można porozmawiac o żywieniu zwierząt oraz zapoznać się z oferta produktową firmy Husse. Zapraszamy!

Galeria Mallwowa - otwarcie w styczniu 2013

Jak informuje portal epoznan.pl, początkowo Galeria Mallwowa miała powstać na początku 2012 roku, ale z powodu opóźnień dopiero wiosną ruszył główny etap budowy. Otwarcie zaplanowano na styczeń 2013 roku.

Ogłoszenia Skorzewo.pl | Skórzewo koło Poznania

Komentarze