Jesteś wKomunikacja

Komunikacja


Komunikacja zbiorowa/transport publiczny

Który kandydat na radnego/wójta jako swój priorytet stawia na poprawę sytuacji dot. autobusów i pociągów w naszej gminie?

Nowy rozład jazdy pociagów od grudnia 2014

Urząd Marszałkowski przekazał do konsultacji nowy rozkład jazdy pociągów ważny od grudnia 2014. Co ciekawe udało się powalczyć z urzędem o nowy pociąg kursujący z Poznania o 20:40. Pojawia się nowy wieczorny pociąg do Poznania.

Nowe rozkłady jazdy 791, 792 i 798

Wraz z dniem 7 stycznia 2014 r. zostanie uruchomiona nowa autobusowa linia wewnątrzgminna 798. Dodatkowo nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów linii 791 i 792. Operatorem tych połączeń jest firma BisTrans.

Urzędnicy posłuchali głosu mieszkańców

Urzędnicy z UG Dopiewo przez długie miesiące zajmowali się opracowaniem nowego rozkładu jazdy autobusów. Po szeregu przeprowadzonych analizach i spotkaniach okazało się, że zaproponowane zmiany spotkały się z głośnymi i licznymi głosami sprzeciwu mieszkańców.

Zmiana rozkładu jazdy 791 i 792

Od poniedziałku 22.04.2013 r. zaczną obowiązywać zmienione rozkłady jazdy autobusów linii 791 oraz 792. Zmiany w rozkładach podyktowane są kolejnymi zmianami w kursowaniu pociągów oraz uwzględniają zgłoszone przez pasażerów wnioski.

Zniknie linia nr 77?

Niestety jeśli ktoś korzysta z linii 77 to w kwietniu ma zapaść decyzja o likwidacji jej Sad

Uciekli za miasto. Ile czasu tracą na dojazdy?

Polacy uciekają z wielkich miast, poznaniacy też. Taki wybór poza wieloma zaletami ma też mniej przyjemne konsekwencje. Zwłaszcza dla tych, którzy nadal do pracy w mieście podróżują samochodem. Specjaliści z serwisu Korkowo.pl sprawdzili ile czasu zajmują kierowcom takie dojazdy.

Wspólny bilet na kolej i tramwaj

Dokładnie 9 grudnia do sprzedaży trafi długo obiecywany wspólny bilet na kolej i poznańską komunikację miejską. Będzie sporo tańszy niż dwa osobne, ale na razie obejmie tylko miejscowości położone w promieniu 30 km od Poznania.

Przedstawienie nowej koncepcji transportu zbiorowego

W poniedziałek 15 października odbędzie się spotkanie z władzami gminy i ZTM. Następnie o godzinie 16:00 odbędzie się posiedzenie wspólne Rady Gminy Dopiewo nt. transportu zbiorowego (w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Dopiewo).

Przepełnione skrzynki radnych gminy Dopiewo

Co jakiś czas można spotkać się z głosami niezadowolenia, że kontakt e-mailowy z urzędnikami czy radnymi jest utrudniony, gdyż pojawia się komunikat zwrotny o przepełnionej lub nieistniejącej skrzynce e-mail.

Makabra!!! czyli dojazd w sobotę do Poznania

Dzisiaj rano przyszedłem na przystanek w Skórzewie o godzinie 8 :25. na przystanku stało kilka osób. Do godziny 8 :55 nic nie przyjechało!!!!!! i zdecydowaliśmy się iść na Malwową na autobus 77. Ten na szczęście należy do ZTM Poznań a nie do gminy i przyjechał punktualnie.

Dojazd ze Skórzewa do Przeźmierowa

Witam, niedawno przeprowadziłam się do Skórzewa i mam problem z przejazdami. Nie posiadam samochodu dlatego jestem zmuszona korzystać z autobusów. I tu moje pytanie: czy ktokolwiek mógłby mi powiedzieć jak dojechać autobusem, busem ze Skórzewa do Przeźmierowa?

Kursowanie autobusów w długi weekend majowy

Kursowanie autobusów w długi weekend majowy

Funkcjonowanie komunikacji autobusowej w okresie Świąt Wielkanocnych

7 KWIETNIA 2012 – WIELKA SOBOTA

Linie 103/116- rozkład sobotni
Linia 719 - rozkład sobotni
Linia 721 - rozkład sobotni
Linie 791/792- rozkład sobotni

Skórzewo horror o poranku

Witam. Dzisiejszego poranka zrobiłem kilka zdjęć koło szkoły podstawowej w Skórzewie. Kiedy wreszcie skończy się ten horror komunikacyjny?

Ogłoszenia Skorzewo.pl | Skórzewo koło Poznania

Komentarze