Jesteś wKomunikacja

Komunikacja


Dojazdy z Dąbrówki do Stęszewa

Witam chciałabym zapytac na forum może ktoś wie czy istnieje jakies połączenie komunikacyjne ze Steszewa do Dąbrówki i odwrotnie ? (oprócz własnego srodka komunikacji)

Nowa linia autobusowa 727 zamiast 718

Trwają konsultacje z Zarządem Transportu Miejskiego w Poznaniu w sprawie nowych rozwiązań komunikacyjnych. W gminie Dopiewo planuje się m.in. zastąpienie linii 718 nową linią 727 kursującą z Dąbrówki na dworzec przesiadkowy na Junikowie.

Skrzynki malowe radnych

Dziś próbowałem wysłać mail-zaproszenie do kompletu radnych Gminy Dopiewo. Okazało się, że wszystkie listy "odbiły się" od serwera dopiewo.pl. Czy wiadomo, co jest tego przyczyną?

Zmiany w komunikacji Dopiewo Konarzewo linia 791

Zmiany w rozkładzie jazdy busa 791 Konarzewo Dopiewo są diametralne dziękujemy za wysłuchanie mieszkańców i uwzględnienie ich opinii o które prosiliście naprawdę jestem pełna podziwu

Komunikacja zbiorowa/transport publiczny

Który kandydat na radnego/wójta jako swój priorytet stawia na poprawę sytuacji dot. autobusów i pociągów w naszej gminie?

Nowy rozład jazdy pociagów od grudnia 2014

Urząd Marszałkowski przekazał do konsultacji nowy rozkład jazdy pociągów ważny od grudnia 2014. Co ciekawe udało się powalczyć z urzędem o nowy pociąg kursujący z Poznania o 20:40. Pojawia się nowy wieczorny pociąg do Poznania.

Nowe rozkłady jazdy 791, 792 i 798

Wraz z dniem 7 stycznia 2014 r. zostanie uruchomiona nowa autobusowa linia wewnątrzgminna 798. Dodatkowo nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów linii 791 i 792. Operatorem tych połączeń jest firma BisTrans.

Urzędnicy posłuchali głosu mieszkańców

Urzędnicy z UG Dopiewo przez długie miesiące zajmowali się opracowaniem nowego rozkładu jazdy autobusów. Po szeregu przeprowadzonych analizach i spotkaniach okazało się, że zaproponowane zmiany spotkały się z głośnymi i licznymi głosami sprzeciwu mieszkańców.

Ogłoszenia Skorzewo.pl | Skórzewo koło Poznania

Komentarze