Jesteś wKomunikacja

Komunikacja


Linia 727 i 729 od 1 października 2015

Otrzymałem w dniu dzisiejszym rozkłady jazdy obowiązujące na nowych liniach 727 i 729 od 1 października 2015.

Zmiany w transporcie publicznym od września

Z dniem 1 września 2015 r. obowiązywać będą nowe rozkłady jazdy dla Kolei Wielkopolskich, dla autobusów należących do Zarządu Transportu Miejskiego oraz dla wewnątrzgminnego prywatnego przewoźnika - Bistrans.

Dojazdy z Dąbrówki do Stęszewa

Witam chciałabym zapytac na forum może ktoś wie czy istnieje jakies połączenie komunikacyjne ze Steszewa do Dąbrówki i odwrotnie ? (oprócz własnego srodka komunikacji)

Nowa linia autobusowa 727 zamiast 718

Trwają konsultacje z Zarządem Transportu Miejskiego w Poznaniu w sprawie nowych rozwiązań komunikacyjnych. W gminie Dopiewo planuje się m.in. zastąpienie linii 718 nową linią 727 kursującą z Dąbrówki na dworzec przesiadkowy na Junikowie.

Skrzynki malowe radnych

Dziś próbowałem wysłać mail-zaproszenie do kompletu radnych Gminy Dopiewo. Okazało się, że wszystkie listy "odbiły się" od serwera dopiewo.pl. Czy wiadomo, co jest tego przyczyną?

Zmiany w komunikacji Dopiewo Konarzewo linia 791

Zmiany w rozkładzie jazdy busa 791 Konarzewo Dopiewo są diametralne dziękujemy za wysłuchanie mieszkańców i uwzględnienie ich opinii o które prosiliście naprawdę jestem pełna podziwu

Komunikacja zbiorowa/transport publiczny

Który kandydat na radnego/wójta jako swój priorytet stawia na poprawę sytuacji dot. autobusów i pociągów w naszej gminie?

Nowy rozład jazdy pociagów od grudnia 2014

Urząd Marszałkowski przekazał do konsultacji nowy rozkład jazdy pociągów ważny od grudnia 2014. Co ciekawe udało się powalczyć z urzędem o nowy pociąg kursujący z Poznania o 20:40. Pojawia się nowy wieczorny pociąg do Poznania.

Ogłoszenia Skorzewo.pl | Skórzewo koło Poznania

Komentarze